VIDEO Fanúšikovia na neho kričali pedofil: Škótsky útočník stratil nervy a kopol do nich dymovnicu

Leigh Griffiths kopol dymovnicu do sektora hosťujúcich fanúšikovLeigh Griffiths kopol dymovnicu do sektora hosťujúcich fanúšikov Zdroj: Twitter

BRATISLAVA - Zápas škótskeho Ligového pohára medzi Dundee FC a St. Johnstone nebude najlepšou spomienkou pre Leigha Griffithsa. Tento 31-ročný hráč patril medzi najznámejších škótskych futbalistov svojej histórie. V drese Celticu strelil 123 gólov v 261 súťažných dueloch.

Život skúseného útočníka bol v lete poznačený veľkou kauzou, keďže podľa informácií Sky Sports bol vyšetrovaný za správy, ktoré mal posielať len 15-ročnému dievčaťu. Ako sa však v správe uvádza, polícia nenašla žiadny dôkaz o žiadnom kriminálnom previnení Škóta, pričom Griffiths zostal slobodným mužom a túto sezónu sa pridal na hosťovanie k tímu Dundee FC.

Vo včerajšom domácom zápase sa hosťujúci fanúšivkovia St. Johnstone postarali o veľké provokácie na adresu Griffithsa. Napriek tomu, že proti nemu nebolo začaté žiadne trestné stíhanie, niektorí priaznivci skandovali na jeho adresu pokriky "pedo, pedo, pedo", teda pedofil.

Griffiths už nedokázal udržať nervy na uzde a do sektora hostí odkopol dymovnicu, ktorú na trávnik hodili. Neboli hlásené žiadne zranenia, ale takéto správanie profesionálneho futbalistu je určite nepriateľné. Na celú záležitosť si posvietia aj kompetentné orgány a samotný hráč by mal byť potrestaný. Dundee FC nakoniec prehralo so St. Johnstone 0:2.

 

 

Viac o téme: Leigh Griffiths Dundee FC
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy