Lobotka má podnikateľské aktivity na Slovensku: Je spolumajiteľom známeho klubu

Stanislav LobotkaStanislav Lobotka Zdroj: profimedia.sk

BRATISLAVA - Slovenský reprezentant a záložník talianskeho Neapola Stanislav Lobotka prežíva vydarený vstup do nového ligového ročníka. Po príchode skúseného Luciana Spallettiho našiel Lobotka stratenú formu a do zranenia patril k oporám Neapola.

Talentovaný futbalista má však podľa informácií Denníka N aj podnikateľské aktivity. Lobotka sa stal tretinovým a zároveň najväčším akcionárom slovenského futbalového klubu Železiarne Podbrezová. Mimo toho mali do klubu pribudnúť ešte ďalší dvaja vlastníci, pričom Podbrezová má momentálne siedmich veľkých majiteľov.

26-ročný odchovanec AS Trenčín prežil náročnú uplynulú sezónu. Pod bývalým manažérom Gennarom Gattusom kvôli zraneniam a nevýraznej forme nastupoval len veľmi sporadicky. Dokonca sa začalo hovoriť o jeho letnom odchode z klubu. Spomínaný Gattusov nástupca Luciano Spalletti však Lobotkovi vyjadril veľkú dôveru a ten sa jej naplno chytil, čo potvrdzuje skvelými výkonmi nielen v drese Neapola, ale aj vo farbách slovenského národného tímu.

Viac o téme: SSC Neapol Stanislav Lobotka FK Železiarne Podbrezová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy