Conor znova poľoval na šampióna, ten odpovedal štýlovo: Vráť sa sem, si tu vítaný!

Conor McGregor Conor McGregor Zdroj: SITA/AP/John Locher

BRATISLAVA - Alexander Volkanovski cez víkend porazil v obhajobe opasku šampióna UFC divízie featherweight Briana Ortegu. Po jednom z najlepších výkonov v kariére na neho začal útočiť Conor McGregor, ktorý sa aktuálne doliečuje zo zlomeniny nohy, ktorú utrpel v trilógii s Dustinom Poirierom.

McGregor málokedy zabudne na niektorého z fighterov tejto organizácie, ktorý je aktuálne v kurze. A inak tomu nebolo ani v prípade Volkanovskeho, ktorý si na sociálnej sieti prečítal od Notoriousa odkaz. "Volovskemu by som odkpopol hlavu ako rugby loptu. Je to malý prd. Dokonca je ešte menší. Je to obyčajný šašo," napísal Conor na twitteri, po tom, čo mu za jeho výkon pogratuloval. Rugby je pritom spomínaná zámerne, keďže sa Austrálčan pred MMA venoval práve rugby. 

"Nech si hovorí čo chce, vždy sa pokúša na seba upútať a chce si tak ukradnúť pozornosť. Conor vráť sa do tejto váhy, potešilo by ma to. Ak sa chce vrátiť, tak je vítaný, naozaj sa na to teším," povedal po zápase Volkanovski, ktorý nazbieral už 20 víťazstiev za sebou a je tak aktuálne najúspešnejší aktívny borec v UFC. Jeho odpoveď sa týkala divízie, v ktorej Conor začal svoju kariéru, vo featherweight (65,8 kg) totiž zápasil od rokov 2008-2015, neskôr sa pobral o váhu vyššie do ľahkej váhy (70,3 kg) a svetoznámy Ír to skúšal aj vo welteri (77 kg). 

Viac o téme: Conor McGregor UFC Alexander Volkanovski
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy