FOTO Ošiaľ okolo Emmy Raducanuovej neutícha: Také niečo sa len tak nevidí!

Britská tenistka Emma Raducanuová sa stala víťazkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US OpenBritská tenistka Emma Raducanuová sa stala víťazkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open Zdroj: SITA/AP/Elise Amendola

NEW YORK - Tenisový odev Emmy Raducanuovej, v ktorom senzačne vyhrala US Open, sa dostal do Siene slávy. Osemnásťročná Britka sa pred niekoľkými týždňami stala v New Yorku prvou tenistkou, ktorá po postupe z kvalifikácie vyhrala grandslamový turnaj.

"Legendárne ťaženie: uchované," napísali predstavitelia tenisovej Siene slávy na twitteri k fotografii oblčenia Raducanuovej, ktoré tvorilo červené tielko a modrá sukňa.

Raducanuová porazila vo finále US Open ďalšiu prekvapivú finalistku Leylah Fernándezovú z Kanady a po triumfe poskočila vo svetovom rebríčku o 128 miest na 22. pozíciu.

Viac o téme: Emma Raducanuová Leylah Fernandezová