VIDEO Pánik s ďalším víťazstvom v drese Islanders, Černák ani Čajkovič za Tampu nenastúpili

Richard Pánik v zápase proti PhiladelphiiRichard Pánik v zápase proti Philadelphii Zdroj: SITA/AP/Matt Slocum

PHILADELPHIA - Hokejisti New York Islanders zvíťazili v prípravnom zápase pred štartom nového ročníka NHL na ľade Philadelphie 3:2 po predĺžení. V ich drese sa predstavil slovenský útočník Richard Pánik, nebodoval, zapísal si jednu strelu a dva hity a na ľade strávil vyše 16 minút. Vo Wells Fargo Center si duel na tribúnach pozrelo 12.600 divákov.

Carolina zdolala Tampu Bay 3:1, v drese obhajcu Stanleyho pohára nehrali Slováci Erik Černák a Maxim Čajkovič. V ďalších zápasoch Edmonton deklasoval nováčika zo Seattle 6:0, Los Angeles zvíťazilo v San Jose 4:3, NY Rangers zdolali Boston 3:2, Vegas Golden Knights zvíťazili nad Coloradom 4:3 a Columbus prehral s Buffalom 4:5 po nájazdoch.