VIDEO Suverénne najlepší hráč na ihrisku: Milan Škriniar predviedol zákrok par excellence!

Milan Škriniar v akciiMilan Škriniar v akcii Zdroj: Profimedia

KYJEV - Slovenský futbalový obranca Milan Škriniar podal aj v druhom tohtosezónnom vystúpení Interu Miláno v Lige majstrov 2021/2022 výborný výkon. Na Olympijskom štadióne v Kyjeve ho vyhlásili za Hráča zápasu, remíza proti Šachtaru Doneck sa mu však málila.

"Som trochu sklamaný, lebo v Kyjeve sme chceli získať všetky tri body a mali sme k tomu blízko. Dobre sme bránili a naše mužstvo malo tímového ducha. V útoku sme však nepremenili ani jednu zo šancí. Treba zablahoželať Šachtaru, ktorý bol veľmi húževnatý protivník a ukázal dobrý, kombinačný futbal," uviedol Škriniar pre oficiálnu klubovú televíziu.

Na začiatku druhého polčasu predviedol kľúčový zákrok a zabránil Pedrosovi skórovať do odkrytej bránky. "V ofenzíve sme toho mohli ukázať viac, no treba myslieť pozitívne. V skupinovej fáze nás čakajú ešte štyri zápasy. Dôležité je, že sme v Kyjeve neprehrali a udržali si čisté konto Máme na čom stavať. Verím, že naša víťazná mentalita sa prejaví," dodal Škriniar, ktorý exceloval aj v úvodnom kole prestížnej súťaže doma proti Realu Madrid (0:1).

Technický pozorovateľ UEFA Aitor Karanka zdôvodnil ocenenie slovenského reprezentanta slovami: "Podal viac ako solídny výkon počas celého zápasu a zlikvidoval čistú šancu Šachtaru, z ktorej mal byť gól."

Viac o téme: Inter Miláno Milan Škriniar
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy