Ramsey má na rozmyslenie ešte dosť času: Nomináciu do Pekingu sa dozvieme až budúci rok

Na snímke hore tréner Slovenska Craig Ramsey, dole zľava Marek Hrivík, Libor Hudáček a Kristián Pospíšil počas zápasu D-skupiny olympijskej kvalifikácie na ZOH v Pekingu Rakúsko - Slovensko Na snímke hore tréner Slovenska Craig Ramsey, dole zľava Marek Hrivík, Libor Hudáček a Kristián Pospíšil počas zápasu D-skupiny olympijskej kvalifikácie na ZOH v Pekingu Rakúsko - Slovensko Zdroj: TASR/Martin Baumann

TORONTO - Účastníci hokejového turnaja na ZOH 2022 v Pekingu by mali do 15. októbra oznámiť širší zoznam približne 50 hráčov, z ktorého začiatkom januára budúceho roka vzíde konečná nominácia. Informoval o tom v piatok Pierre Lebrun z kanadskej televíznej stanice TSN.

Slovenskí reprezentanti sa na ZOH predstavia v základnej C-skupine spolu s Fínskom, Švédskom a Lotyšskom. Zverenci Craiga Ramsayho začnú vo štvrtok 10. februára o 9.40 SEČ proti Fínsku, v druhom dueli sa predstavia 11. februára o 9.40 SEČ proti Švédsku a 13. februára odohrajú posledný zápas v skupine o 5.10 SEČ proti Lotyšsku.

Kvalifikácia o postup do štvrťfinále je na programe 15. februára, o deň neskôr štvrťfinálové stretnutia. Semifinále sa bude hrať 18. februára a finále 20. februára.

Viac o téme: Slovensko Craig Ramsey ZOH 2022
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy