Doktor zasiahol do titulového zápasu, Pütz sa dožaduje odvety: Novotný zareagoval!

Stephan Pütz vs Viktor PeštaStephan Pütz vs Viktor Pešta Zdroj: Instagram/ Stephan Pütz

BRATISLAVA - Viktor Pešta zvíťazil v titulovom zápase poloťažkej váhy Oktagon-u zvíťazil nad Stephanom Pützom. Zápas bol ukončený na rozhodnutie doktora, ktorý mal pocit, že nemecký borec má zlomený nos.

Pütz sa po zápase vyjadril do idnes.cz, pričom konštatoval, že má pocit, že ho lekár poškodil a údajne to mal neskôr aj priznať. "Kolegovi Pavlovi Toušovi, ktorý bol v klietke povedal doktor, že vidí kosť a nejaké úlomky, že to musí ukončiť. My tam nejsme pre to, aby sme mu odporovali. Pre nás je autorita," povedal Pütz, ktorý aj napriek tomu, že to bola otvorená rana protestuje a pýta si odvetný zápas, keďže nos zlomený nemal. Podľa názorov odborníkov je už len samotný fakt, že je vidieť kosť dostačujúci na to, aby lekár rozhodol o ukončení zápasu. 

Promotér Ondřej Novotný sa k celej situácii vyjadril pre idnes.cz. "Je to zaujímavé, doktor povedal, že videl kosť a nezdalo sa mu to. Viktor už povedal, že bude bojovať proti hocikomu, koho pred neho postavíme. Stephan odvetu chce... Dajme tomu chvíľu, Viktor si chce užiť víťazstvo, ale odveta je jedna z veľmi pravdepodobných situácií."

Viac o téme: Ondřej Novotný Oktagon MMA Viktor Pešta Stephan Putz
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy