Juraj Kucka bude mať nového kouča: Watford sa ako prvý v sezóne odhodlal k vyhodeniu trénera!

Juraj Kucka a Cucho Hernandez oslavujú gól WatforduJuraj Kucka a Cucho Hernandez oslavujú gól Watfordu Zdroj: Profimedia

LONDÝN - Vedenie anglického futbalového klubu Watford FC odvolalo po sérii zlých výsledkov trénera Xisca Muňoza. Španiel na lavičke klubu z Vicarage Road vydržal len sedem kôl a je prvým prepusteným trénerom v tejto sezóne Premier League. Watford aj so slovenským reprezentantom Jurajom Kuckom v zostave prehral v sobotu na ihrisku Leedsu 0:1.

"The Hornets" klesli v tabuľke na 14. miesto, keď v siedmich zápasoch zaznamenali dve víťazstvá, jednu remízu a štyri prehry. "Watford FC potvrdzuje, že Xisco Muňoz skončil na pozícii hlavného trénera. Vedenie klubu cíti, že naše výkony mali negatívny trend a tím potrebuje nový impulz, aby sa zlepšil. Xiscovi ďakujeme za všetko, čo pre náš klub odviedol, a želáme mu do budúcna všetko najlepšie. K jeho nástupcovi neposkytneme v tejto chvíli žiadne informácie," uviedol klub na svojom webe.

Štyridsaťjedenročný Xisco viedol Watford od decembra 2020. V minulej sezóne vybojoval pre klub návrat do Premier League, do najvyššej súťaže sa tím vrátil po roku. Pred Watfordom trénoval v Gruzínsku Dinamo Tbilisi.

Viac o téme: Juraj Kucka Watford FC Xisco Muňoz
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy