VIDEO Messi, Mbappé a Neymar vyšli naprázdno: Hviezdy PSG s prvým ligovým zlyhaním v sezóne

Frustrovaný Lionel MessiFrustrovaný Lionel Messi Zdroj: Profimedia

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain utrpeli prvú prehru v Ligue 1 v aktuálnej sezóne. V nedeľu v 9. kole prehrali na pôde Stade Rennes 0:2 po predchádzajúcich ôsmich víťazstvách. Stále sú však na čele tabuľky so šesťbodovým náskokom pred Racingom Lens.

Favorit mal síce v zápase viacero šancí, nedokázal ich však premeniť. V závere prvého polčasu inkasoval po centri do šestnástky, keď obrancovia nepokryli Gaetana Laborda. Hneď na začiatku druhého polčasu sa po krídelnej akcii presadil Flavien Tait, ktorý úplne osamotený v strede šestnástky premenil center od autora prvého gólu. Argentínsky útočník PSG Lionel Messi trafil v prvom dejstve z priameho kopu brvno, v druhom polčase hosťom neplatil gól pre ofsajd.

OSC Lille - Olympique Marseille 2:0 (1:0)
Góly: 28. David, 90.+5 Weah, ČK: 77. Ünder (Marseille)

AS Monaco - Girondins Bordeaux 3:0 (1:0)
Góly: 35. Tchouameni, 48. Golovin, 64. Ben Yedder (z 11 m)

FC Lorient - Clermont Foot 1:1 (0:1)
Góly: 54. Laporte - 15. Bayo

FC Nantes - ES Troyes 2:0 (0:0)
Góly: 58. Girotto, 69. Blas (z 11 m)