VIDEO Totálny skrat MMA zápasníka: Za dohovor poslal policajtov do nemocnice!

Zranená policajtka po napadnutí od MMA zápasníka Zranená policajtka po napadnutí od MMA zápasníka Zdroj: YouTube

BRATISLAVA - Bývalý zápasník MMA spôsobil rozruch v belgickom meste Molenbeek. Po dohovore od miestnej polície sa bojovník neovládol a to čo nasledovalo, nečakal nikto.

Podľa MMA Shorties sa jednalo o zápasníka v zmiešaných bojových umeniach s menom Karim, ktorý mal vážne zraniť troch policajtov. Tí dokonca skončili v nemocnici. Pôvodom Holanďan aktuálne žije so svojou matkou v spomínanom belgickom mestečku. Polícia pritom muža upozornila na zlé parkovanie, ten sa v skratovej situácii pustil do jednotky, ktorá sa nachádzala na mieste. Výsledkom bola zranená policajtka, ktorá padla hlavou na obrubník a na mieste dostala záchvat. Ďalší policajt si podľa hovorcu zranil ruku a jeho kolega si pretrhol pri zásahu kolenné väzy. Po konflikte podľa informácií médií na miesto dorazili špeciálne jednotky, ktoré Karima spacifikovali. 

Podľa thetimeshub.in do väzenia páchateľ aktuálne nejde, sudca totiž požiadal o preventívnu väzbu s elektronickým náramkom. Karim sa do cely s najväčšou pravdepodobnosťou ale dostane, keďže má za sebou podľa tohto zdroja niekoľko pobytov vo väzení. 

Viac o téme: Molenbeek
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/Hockey Slovakia
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy