VIDEO Známy zápasník UFC superhrdinom: Zlodeja v aute dobehol a spacifikoval ho ako profík!

Kevin Holland spacifikoval súpera Kevin Holland spacifikoval súpera

BRATISLAVA - Kevin Holland je fanúšikom UFC známym pojmom. Môže za to najmä jeho perfektná séria výhier v roku 2020, kedy zdolal 4-och protivníkov a vďaka tomu bol neoficiálne vyhláseným najlepším UFC borcom roka. O pár mesiacov neskôr si "pripísal" dve prehry a v poslednom duely s Kyle-om Daukasom sa rozhodcovia zhodli na vyhlásení výsledku No Contest (bez výsledku), pretože tesne pred tým, ako Hollanda Daukas ukončil, sa obaja zrazili hlavami tak neštastne, že náraz "Trailblazera" na chvíľu uspal, čo dalo veľkú výhodu jeho Daukasovi.

Odhliadnuc od posledného zápasu, sa Holland pochlapil hrdinským činom. Kevin zavolal svojmu trénerovi Shugovi Dorseymu, že prenasleduje muža, ktorý mal práve ukradnúť auto. Zápasník volal trénerovi aj preto, že páchateľ sa mal nachádzať vedľa jeho domu. Dorsey pre MMA Junkie celú situáciu objasnil. "Počul som škrípanie pneumatík. Pýtal som sa Kevina kde sa nachádza, popritom ako mi opisoval ulice sme sa smiali na tom, že to vyzerá ako ozajstné policajné pátranie." 

Holland sa náhodne dostal do situácie, kde okoloidúci ľudia kričali, že bolo práve niekomu odcudzené auto. Celý incident vyvrcholil v momente, keď Dorsey počul silný náraz. Keď dorazil na miesto, videl ako Holland spacifikoval súpera, a čakal na políciu. Údajný zlodej mal havarovať dvakrát, čo viedlo neskôr k jeho zadržaniu. Dorsey neskôr uviedol aj to, že táto "akcia" nie je ničím neobvyklým. "Ľudia vidia len to čo, je v televízii, no nevedia o tom, koľkým ľudom stihol pomôcť. Ak vidí niekoho v zlej situácii, vždy rád pomôže, takže nie je to pre mňa novinka," konštatoval na adresu svojho zverenca, ktorý nie je dvakrát obľúbený najmä za jeho rečnenie počas zápasu a dosť veľké sebavedomie. 

Viac o téme: UFC Kevin Holland Shug Dorsey
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy