Odohral len tri zápasy: Slovenský obranca skončil v Spišskej Novej Vsi

Slovenský hokejový obranca Alexander Zekucia v drese HK Spisska Nova VesSlovenský hokejový obranca Alexander Zekucia v drese HK Spisska Nova Ves Zdroj: Facebook/HK Spisska Nova Ves

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Slovenský hokejový obranca Alexander Zekucia už nie je hráčom extraligového nováčika HK Spišská Nová Ves. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.

Zekucia prišiel do tímu pred sezónou 2021/2022 po tom, čo uspel na skúške. V prebiehajúcom ročníku nastúpil do 3 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal jeden gól, dve trestné minúty a jeden mínusový bod v hodnotení +/-.

"Po konzultácii s trénermi dostal po dočasnom vyradení zo základnej zostavy možnosť nastupovať v rámci striedavých štartov v drese Martina a byť pravidelne zápasovo vyťažený. Túto možnosť sa rozhodol odmietnuť a požiadal o ukončenie kontraktu. Osobne ma to mrzí, pretože ide o mladého odchovanca, ktorý sa mohol v našom mužstve postupom času zlepšovať a bojovať o pozíciu v základnej zostave. Alexandrovi prajeme veľa šťastia, zdravia a úspešnú sezónu v novom pôsobisku," uviedol generálny manažér HK Spišská Nová Ves Richard Rapáč na oficiálnom facebookovom účte Spišiakov.

Viac o téme: HK Spišská Nová Ves Alexander Zekucia
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy