VIDEO Slovan stojí za svojimi fanúšikmi: Podľa klubu zlyhala usporiadateľská služba

Zápas Trnava - Slovan prerušili výtržnosti fanúšikovZápas Trnava - Slovan prerušili výtržnosti fanúšikov Zdroj: Športky

TRNAVA - Po necelej štvrťhodine hry prerušili nedeľňajší šláger futbalovej Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava výtržnosti fanúšikov. Priaznivci oboch táborov vtrhli na hraciu plochu a došlo medzi nimi aj k fyzickým konfrontáciám. Hlavný rozhodca Filip Glova zápas po dlhej prestávke predčasne ukončil.

"Slovan stojí za svojimi fanúšikmi. Z nášho pohľadu išlo o jednoznačné zlyhanie usporiadateľskej služby, ktorá fanúšikom z domáceho sektora umožnila jednak prejsť nad náš sektor, a potom mohli vstúpiť priamo na ihrisko. Rovnako odsudzujeme následný zásah voči našim priaznivcom. Rešpektujeme rozhodnutie o predčasnom ukončení zápasu, v tejto chvíli ho považujeme za správne, pretože celý problém vznikol zlyhaním usporiadateľskej služby domáceho klubu," povedal pre oficiálnu webovú stránku Slovana generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

"Zápas ukončil hlavný rozhodca, no naše stanovisko bolo jasné - nechceli by sme pokračovať po tom, ako boli naši fanúšikovia neprávom potrestaní a vytlačení zo štadióna. Hráme a bojujeme pre nich, a hrať bez nich by pre nás nemalo skutočný zmysel. Osobne za nimi stojím, celý problém totiž vnikol zlyhaním domácej usporiadateľskej služby. Veríme, že sa napriek dnešným nepríjemným zážitkom vrátite z Trnavy všetci domov v rámci možností zdraví, a že vo štvrtok sa uvidíme na Tehelnom poli proti Lincolnu. Klub za vami bude vždy stáť. Spolu sme Slovan," dodal Kmotrík ml.                                    

 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 10
Viac o téme: FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Športky
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy