VIDEO Trnavčania chceli zápas so Slovanom dohrať: Zo sviatku futbalu je nakoniec hanba!

Na snímke kapitán Spartaka Martin Škrtel Na snímke kapitán Spartaka Martin Škrtel Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

TRNAVA - Šláger 11. kola futbalovej Fortuna ligy medzi Spartakom a Slovanom sa v nedeľu nedohral. Približne po štvrťhodine hry prerušili priamy súboj o prvé miesto v tabuľke diváci, ktorí vtrhli na hraciu plochu a došlo medzi nimi aj k fyzickým konfrontáciám.

Hráči oboch mužstiev čakali v kabínach, približne po polhodinovej pauze vyšiel Glova z tunela a gestom ukončil stretnutie. Na ihrisku sa na chvíľu objavili aj futbalisti Spartaka a pozdravili svojich priaznivcov. Ich ultras skupina Southside Trnava v najslávnejšom slovenskom derby oslavovala 20. výročie. "My sme chceli hrať, hráči chceli hrať, všetci od nás z klubu chceli hrať, ale Slovan na čele s majiteľom samozrejme od prvej sekundy nechceli hrať. Ich stanovisko bolo, že sa tu necítia bezpečne a ten zápas sa takto skončil," povedal trnavský tréner Michal Gašparík na Štadióne Antona Malatinského.

"Stanovisko klubu musia dať kompetentní, za nás môžem len povedať, že nás to mrzí. Malo to byť sviatok futbalu, nakoniec je to hanba futbalu. Jednoznačne sa treba z toho poučiť, pretože toto už sa skoro nikde na svete nedeje. Treba tomu predísť. Mrzí nás to, pretože my sme chceli dnes hrať, nakoniec sme chceli aj ten zápas dohrávať. Dnes sme si verili na Slovan a, žiaľ, takto to dopadlo. Kvôli pár idiotom doplatia na to klub aj všetci ľudia, ktorí sa na to tešili, či už v televízii, alebo tí, ktorí prišli sem," dodal Gašparík.

Viac o téme: FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava Michal Gašparík
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: TASR - Lukáš Grinaj
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy