VIDEO Cristiano Ronaldo dokonal fantastický obrat United, Young Boys Bern vyšiel naprázdno

Cristiano Ronaldo oslavuje svoj víťazný gól do siete Atalanty BergamoCristiano Ronaldo oslavuje svoj víťazný gól do siete Atalanty Bergamo Zdroj: SITA/Ap/Dave Thompso

MANCHESTER/BERN - Manchester United predviedol parádny obrat proti Atalante Bergamo, keď po prestávke zmazal dvojgólové manko a triumfoval 3:2. Víťazný gól "červených diablov" strelil v 81. minúte Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo oslavuje svoj Galéria fotiek (14) Zdroj: SITA/Ap/Dave Thompso

Bern nezastavil žltú ponorku

V druhom súboji F-skupiny uspel CF Villarreal na ihrisku Young Boys Bern 4:1. Skupinu vedie Manchester United so šiestimi bodmi pred Atalantou a Villarrealom, obaja získali štyri body.

F-skupina:

Manchester United - Atalanta Bergamo 3:2 (0:2)
Góly: 53. Rashford, 75. Maguire, 81. C. Ronaldo - 15. Pašalič, 29. Demiral. Rozhodoval: Marciniak (Poľ.)

Young Boys Bern - CF Villarreal 1:4 (0:2)
Góly: 77. Elia - 16. a 89. Moreno, 6. Pino, 90.+2 Chukwueze. Rozhodoval: Karasjov (Rus.)