VIDEO Šláger PSG s Marseille nepriniesol gól, len červenú kartu, Lyon schytal ľadovú sprchu

Neymar a Matteo GuendouziNeymar a Matteo Guendouzi Zdroj: SITA/AP/Daniel Cole

MARSEILLE - Futbalisti Olympique Marseille remizovali v šlágri 11. kola francúzskej Ligue 1 s odvekým rivalom Parížom St. Germain 0:0. Hostia dohrávali od 57. minúty bez vylúčeného Achrafa Hakimiho. PSG je na čele tabuľky s náskokom siedmich bodov pred Lens.

Futbalisti Nice otočili v poslednej desaťminútovke duel 11. kola francúzskej futbalovej Ligue 1.proti Lyonu a zvíťazili 3:2. Víťazný gól strelil v tretej minúte nadstavenia striedajúci Evan Guessand.

Lens si poradil s FC Metz 4:1 a drží si druhú priečku v tabuľke o dva body pred Nice.

Ligue 1 - 11. kolo:

Olympique Marseille - Paríž St. Germain 0:0
ČK: 57. Hakimi (PSG)

AS Monaco - Montpellier HSC 3:1 (2:0)
Góly: 12. Volland, 17. Ben Yedder, 62. Martins - 81. Savanier

FC Lorient - Girondins Bordeaux 1:1 (0:0)
Góly: 77. Laporte - 47. Elis, ČK: 87. Onana (Bordeaux)

RC Lens - FC Metz 4:1 (2:1)
Góly: 14. a 37. Said, 83. Ganago, 90. Frankowski - 33. De Preville

Stade Reims - ES Troyes 1:2 (1:1)
Góly: 6. Abdelhamid - 41. Balde, 66. Chavalerin, ČK: 90.+3. Gravillon (Reims) po 2. ŽK

Stade Rennes - Racing Štrasburg 1:0 (0:0)
Góly: 82. Aguerd

OGC Nice - Olympique Lyon 3:2 (0:1)
Góly: 81. Atal, 89. Delort (z 11 m), 90.+3. Guessand - 34. Ekambi, 68. Aouar, ČK: 85. Kadewere (Lyon)

Viac o téme: Olympique Lyon OGC Nice Evan Guessand