Senica hromží na rozhodcu a podáva sťažnosť: VIDEO Výhoda a zrazu červená karta... V ktorom svete?!

Zdroj: FK Senica

SENICA - Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili v sobotnom 12. kole Fortuna ligy na ihrisku Senice 2:0. Domáci hráči doplatili najmä na červenú kartu, ktorú inkasovali už v siedmej minúte zápasu. A práve tento moment sa zdá byť kameňom úrazu.

Ružomberčan Kostadinov sa rútil sám na bránu, ale obranca Gáč ho fauloval. Rozhodca stretnutia Očenáš po zákroku domáceho stopéra nechal výhodu a Ružomberčan Kostadinov v superšanci zlyhal. Následne však rozhodca fúkol do píšťalky, hráčovi Senice udelil červenú kartu a Ružomberčania navyše dostali výhodu v podobe priameho kopu. Ten následne kapitán hostí Ján Maslo premenil a Liptáci už vyhrávali 1:0.

Seničania však toto rozhodnutie odmietajú a voči rozhodcovi sobotného stretnutia Michalovi Očenášovi podali oficiálnu sťažnosť. V jednom zákroku totiž Ružomberok dostal až tri výhody, čo je podľa klubu neakceptovateľné.

Senica hromží na rozhodcu Galéria fotiek (4) Zdroj: fksenica.sk/Braňo Španka

To, či bolo rozhodnutie rozhodcu správne, posúdili aj komentátori zápasu."Zaujímavosť, ktorú sme sa dozvedeli počas polčasu od delegáta - ak by dal Kostadinov gól, tak by karta bola iba žltá. Toto bol skutočne dvojnásobný trest, červená karta a inkasovaný gól," zhodnotili situáciu v priamom prenose.

Viac o téme: FK Senica MFK Ružomberok
  • Zdroj: Športky