Šok na východe Slovenska: VIDEO brutálneho útoku mladých futbalistov na rozhodcu!

15-roční futbalisti TJ FK Družstevník Trhovište sa dostali do ostrej potyčky s hlavným rozhodcom15-roční futbalisti TJ FK Družstevník Trhovište sa dostali do ostrej potyčky s hlavným rozhodcom Zdroj: Facebook

BRATISLAVA - Na sociálnych sieťach sa v posledných hodinách šíri video, v ktorom sa iba 15-roční futbalisti TJ FK Družstevník Trhovište dostanú do potýčky s hlavným rozhodcom. Podľa dostupných informácií jeden z hráčov štartoval "načierno" pod registráciou iného futbalistu.

Mladý futbalista v zápase 4. ligy dorastu v rámci Východoslovenského futbalového zväzu (VsFZ) proti TJ Slavoj Kráľovský Chlmec brutálne napadol hlavného rozhodcu. Celú situáciu okomentoval pre tvnoviny.sk aj samotný poškodený Peter Pavlo: "V 80. minúte som vylúčil domáceho hráča Martina Bogára, ktorý s tým nesúhlasil, a tak mi začal vulgárne nadávať a vyhrážať sa, že ma zabije. Vo vzdialenosti asi dvoch metrov mi naznačil úder hlavou a päsťou. Potom sa zápas dohral v pokojnom duchu. Po ukončení zápasu som na ihrisku počkal, kým väčšina hráčov odíde do šatní. Pred vchodom ma už čakal vylúčený hráč spolu s fanúšikmi, ktorí zbehli z tribúny, aby sa dožadoval dôvodov, pre ktoré som ho vylúčil. Keď som mu ich povedal, opätovne mi začal nadávať a vyhrážať sa. Následne do mňa vylúčený hráč sotil, po čom som chcel odísť do šatne, ale následne sa za mnou rozbehol ďalší domáci hráč, podľa Zápisu o stretnutí Michal Milenky. Neskôr sa ukázalo, že ide o brata vylúčeného Adriána Bogára. Išlo tak o neoprávenný štart hráča. Tento hráč ma zozadu zovretou päsťou udrel do oblasti tváre, po čom som začal krvácať z nosa a pier," spresnil Pavlo.

Do celého incidentu sa mali zapojiť aj ďalší domáci hráči. Prípadom sa už zaoberá Disciplinárna komisia VsFZ, ktorá klubu udelila pokutu 250 eur. Samotný rozhodca sa rozhodol na útočníka podať trestné oznámenie.

K incidentu sa vyjadril aj predseda domáceho klubu TJ FK Družstevník Trhovište Vladimír Koba: "S oboma hráčmi sme sa už rozlúčili. Oznámili sme im, že za Trhovište si už nikdy nezahrajú. Vzhľadom na to, že pochádzajú z rómskej komunity, sme sa ich snažili začleniť do kolektívu, aby sa venovali niečomu zmysluplnému. A potom sa vám takto odvďačia," hnevá sa Koba. 

Viac o téme: TJ FK Družstevník Trhovište
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram/futbal_na_dedine
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy