VIDEO Karma je zdarma: Päť sekúnd po nešportovom geste schytal brutálne KO!

Knokautovaný Ben Doster na svoju premiéru rozhodne nezabudneKnokautovaný Ben Doster na svoju premiéru rozhodne nezabudne Zdroj: YouTube/British Fighting Championship

MIDDLESBROUGH - Medzi profesionálmi debutujúci britský zápasník Ben Doster schytal v súboji s dagestanským protivníkom Ubakhanom Ibragimovom na prvom turnaji organizácie British Fighting Championship poriadne tvrdú lekciu.

Doster hneď na úvod súboja ponúkol priateľsky rukavicu na pozdravenie sa so súperom, ktorý ale nemohol tušiť, že debutujúci Brit ho len naláka na okamžitý lowkick. Ten sa ale Dosterovi napokon vrátil aj s úrokmi a na svoju premiéru rozhodne nebude spomínať v dobrom.

Päťsekundové KO 

Ibragimov totiž jeho podlý pokus ustál a okamžitou odpoveďou bol jeho presný a úderný kop na hlavu, ktorý ukončil duel už po piatich sekundách a určite patrí medzi najbrutálnejšie KO v zápasoch MMA minimálne v poslednom období. 

28-ročný Doster tak do profi sveta MMA vstúpil prehrou, "Škorpión" ako Ibragimova v pérovej váhe prezývajú, dosiahol štvrté víťazstvo v piatom zápase.  

Viac o téme: Ben Doster British Fighting Championship Umakhan Ibragimov
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/British Fighting Championship
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy