MAMMAL 24 opäť ponúkne šancu mladým zápasníkom

MAMMAL 24 opäť ponúkne šancu mladým zápasníkomMAMMAL 24 opäť ponúkne šancu mladým zápasníkom Zdroj: Mammal.sk

BRATISLAVA - Už na 24. pokračovanie slovenskej amatérskej MMA ligy MAMMAL sa fanúšikovia tohto stále populárnejšieho športu môžu tešiť 31. októbra v Bratislave. Liga, ktorá ponúka šancu amatérskym MMA talentom a vytvára priestor mladým zápasníkom tak vykročí na svoju ďalšiu etapu.

MAMMAL 24 - sviatok amatérskeho MMA

Iba jediný deň po TFN Talents Boj o Bratislavu sa v našom hlavnom meste uskutoční sviatok amatérskeho MMA. Práve liga MAMMAL stála na začiatku kariéry mnohých úspešných bojovníkov, ktorým sa podarilo pevne vyryť svoje meno aj do mapy profesionálneho MMA. MAMMAL 24 tak znovu poskytne šancu mladým zápasníkom, ktorí snívajú o štarte v najprestížnejších organizáciách a za pomoci tejto ligy – a sponzorov – sa im to môže podariť. Nevieme, kto budú víťazi tohto večera, no sme stopercentne presvedčení, že každý jeden bojovník predstaví svoje maximum. A už len toto presvedčenie je dôkazom, že lístky na tento event musíš mať!

MAMMAL 24 opäť ponúkne Galéria fotiek (2) Zdroj: Mammal.sk

 

Priestor pre mladých

Ondris, Medovarski, Brezovský, Klein, Holubjaková, Garaj – títo a mnohí ďalší sa stali známymi aj vďaka lige MAMMAL. Využili priestor pre mladých, ktorý im táto platforma dáva a pravidelne dokazujú, že ísť si za svojimi snami sa vyplatí. Aj preto sú vzormi pre mládež, ktorá je tak čoraz viac motivovanejšia k športu, pohybu a zdravému životnému štýlu. Možno aj na MAMMAL 24 objavíme novú hviezdu domácej scény, ktorá Slovensko časom preslávi aj na svetovej scéne MMA.

Príď s nami 31.10. do Double Šport Bar v Bratislave objaviť talenty domáceho amatérskeho MMA a buď medzi prvými fanúšikmi vychádzajúcich hviezd!
Vstupenky kúpiš na
Predpredaj.sk

Viac o téme: MAMMAL
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy