Organizácia Titan Fight Night vytvorila projekt TFN Talents s tradičným Bojom o Bratislavu

Už túto sobotu sa môžete tešiť na 6. pokračovanie Titan Fight NightUž túto sobotu sa môžete tešiť na 6. pokračovanie Titan Fight Night Zdroj: titanfightnight.sk

BRATISLAVA - Už túto sobotu sa môžete tešiť na jeho 6. pokračovanie. Môžete sa tešiť na profesionálne a amatérske zápasy v MMA, kickboxe, boxe a thaiboxe. Turnaj sa uskutoční vo vypredanom Double Star Šport Bare na Trnavskom mýte. Zápasy budú ako vždy „šťavnaté“ a oku lahodiace pre diváka.

Už túto sobotu sa Galéria fotiek (5) Zdroj: titanfightnight.sk

Kto z koho? Šampión verzus Šampión

Nino Ondris “Prodigy”, Šampión MAMMALu 2020/2021, Majster Slovenska v MMA,V grapplingu okolo 100 zápasov, Majster Slovenska 2019 v grapplingu, ADCC šampión Maďarska, Rakúska a Čiech, oproti nemu “Srbská Beštia”, Marek Medovarski, Šampión MAMMALu 2018/2019, Majster Slovenska v MMA ,K2 4 x Majster Srbska a vicemajster Balkánu, sľubuje nádherný víťaz, kde sa rozhodne, kto je líder v kategérii 65,8 kg. Súboj Medovarski vs. Ondris sľubuje veľké množstvo možností. Vidíme tam ako šancu na KO, tak aj ukončenie na submisiu, či na rozhodnutie. Výsledok sa určite dozvieme už 30.10. v Bratislave a zistíme tak, kto vyhrá svoj Boj o Bratislavu.

Medovarski verzus Ondris Galéria fotiek (5) Zdroj: titanfightnight.sk

Cigánik vs. Garaj

Dvoj násobný šampión KSL ligy, 1 x šampión írskej organizácie Clan Wars, oproti nemu 3 násobný majster Slovenska v karate, vicemajster Slovenska v Slovenskej MMA lige MAMMAL, sľubuje boj, ktorý bude dvíhať ľudí zo stoličiek.

Cigánik verzus Garaj Galéria fotiek (5) Zdroj: titanfightnight.sk

Drábik vs. MAASZ

Drábik účastník oktagon undeground, Wako Pro Slovak Champion Muay Thai, IFMA Slovak Open Champion Muay thai, Účastník galavečerov Boxing Lucerna, Heroes Gate, W5 a oproti nemu veľký talent Slovenského K1, Peter MAASZ, Amatérsky Majster SR SMTA. Spolu majú zápasníci 100 zápasov, bude rozhodovať skúsenosť alebo dravosť?

Drábik verzus Maasz Galéria fotiek (5) Zdroj: titanfightnight.sk

Vstupenky na ďalšie akcie Titan Fight Night nájdete na www.predpredaj.sk.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Titan Fight Night
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Titan Fight Night
  • PR článok
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy