VIDEO Rev a ukrutná bolesť: Ruský bojovník brutálnou submisiou vybojoval vysnívaný kontrakt v UFC!

Gadži Omargadžijev predviedol ukážkovú submisiuGadži Omargadžijev predviedol ukážkovú submisiu Zdroj: UFC

LAS VEGAS - V americkom Las Vegas sa už tradične konal ďalší diel populárnej šou Dana White Contender Series, kde sa ambiciózni bojovníci pokúšajú vybojovať si vysnený kontrakt v najprestížnejšej organizácii UFC.

S podobným snom do sledovanej šou vstúpil aj ruský zápasník Gadži Omargadžijev, ktorý sa stal hviezdou večera. Jeho brazílsky súper Jansey Silva síce bol v o čosi lepšej pozícii, ale nechal sa Rusovi chytiť za pravú nohu a to sa mu stalo osudným. Omargadžijev okamžite začal lámať nohu súpera v kolene a aj keď brazílsky oponent istý čas odolával, ukrutný rev a obrovská bolesť napokon znamenali, že bol na konci prvého kola donútený odklepať koniec zápasu. 

Trinásta výhra po sebe mu priniesla zmluvu v UFC

Ruský zápasník ukážkovou submisiou ohúril porotu na čele s prezidentom UFC Dana Whiteom, bližšie informácie ohľadom zdravotného stavu porazeného neboli zverejnené. Omargadžijev, ktorý po ukončení súpera dosiahol už na 13. triumf po sebe, si vďaka bravúrnemu výkonu vybojoval vysnívaný kontrakt v najprestížnejšej organizácii UFC. 

Okrem Rusa si v šou zmluvu v UFC vybojovali aj ďalší štyria borci, medzi nimi aj bývalý zápasník česko-slovenskej organizácie OKTAGON MMA Javid Basharat, v minulosti sa to podarilo napríklad aj Slovákovi Martinovi Budayovi. 

Viac o téme: UFC Gadži Omargadžijev Jansey Silva Dana White Contender Series
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: UFC
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy