VIDEO Strach o hviezdu Barcelony: Agüero putoval z ihriska rovno do nemocnice

Agüero mal v zápase s Alaves problémy s dýchanímAgüero mal v zápase s Alaves problémy s dýchaním Zdroj: Profimedia

BARCELONA - Argentínskeho futbalistu Sergia Agüera museli v sobotu hospitalizovať pre problémy s dýchaním. Útočník FC Barcelona musel pre zdravotné problémy vystriedať v prvom polčase duelu La Ligy s Alaves (1:1), sťažoval sa na bolesť v hrudníku a hneď putoval do nemocnice na vyšetrenie.

Tridsaťtriročného hráča niekoľko minút ošetrovali priamo na ploche, potom dokázal po vlastných zísť z ihriska. "Agüero sa sťažoval na problémy v oblasti hrudníka a išiel do nemocnice na lekárske testy," potvrdili Katalánci v oficiálnom komuniké. "Spýtal som sa ho, ako mu je a povedal, že sa mu točí hlava. Išiel do nemocnice. Nič viac neviem povedať," citovala agentúra AFP pozápasové slová dočasného trénera mužstva Sergiho Barjuana.

Na Camp Nou otvoril skóre Memphis Depay v 49. minúte, lenže už o tri minúty neskôr vyrovnal hosťujúci Luis Rioja a "Blaugranas" nezvíťazili v treťom ligovom súboji za sebou. V neúplnej tabuľke figurujú až na deviatej priečke.

Viac o téme: FC Barcelona Sergio Agüero. dýchanie