Weiss napriek hladkej výhre Slovana nebol spokojný s výkonom: Niektorí hrali slabo na moju úroveň!

Tréner Slovana Bratislava Vladimír WeissTréner Slovana Bratislava Vladimír Weiss Zdroj: TASR/AP/Giannis Papanikos

GIBRALTÁR - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v F-skupine Európskej konferenčnej ligy (EKL) na ihrisku gibraltárskeho klubu Lincoln Red Imps 4:1. "Belasí" nadviazali na domáce víťazstvo nad týmto súperom 2:0, po štyroch odohraných zápasoch majú na konte sedem bodov.

Weiss s výsledkom spokojný, ale...

"Som spokojný s výsledkom, ale nie s výkonom všetkých hráčov. Zo strany niektorých to bolo slabé na moju úroveň. Toto bol zápas, ktorý sme museli vyhrať, aby sme mali nádej na postup. Uvidíme, aké karty budeme mať pred domácim zápasom s PAOK. Vieme však, že doma budeme musieť tohto súpera zdolať. Úvod dnešného zápasu bol z našej strany zlý, ale aj to sa vo futbale stáva. Kvalitnejší súper by také chyby potrestal. Greenovi som pred dnešným zápasom povedal, že mu verím. Je to dobrý futbalista, ale musí hrať s väčšou vášňou. V prvom polčase bol aktívny, dal dva góly, tak by to malo byť. Bude ešte lepší, keď sa lepšie pripraví po fyzickej stránke. Získať šesť bodov z dvojzápasu s Lincolnom bola povinnosť a s plným počtom bodov s týmto súperom počítali aj ostatné dve mužstvá skupiny. Pokúsime sa postúpiť ďalej," uviedol tréner belasých Vladimír Weiss v rozhovore pre RTVS.

Útok na postup hlási po vychytaní povinného triumfu aj brankár belasých Adrián Chovan: "Snažíme sa ísť od zápasu k zápasu. Pred dnešným sme si povedali, že ak sa chceme biť o postup, tak musíme vyhrať. Do zápasu s PAOK nás čaká ešte domáca liga a aj zápasy v nej chceme zvládnuť."

Slovan sa v EKL najbližšie predstaví vo štvrtok 25. novembra, keď na domácom trávniku nastúpi proti Solúnu.

Viac o téme: Vladimír Weiss ŠK Slovan Bratislava Lincoln Red Imps
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: RTVS
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy