Tvrdé slová na adresu Jaromíra Jágra: To, čo si dovoľuje, by mu nikde inde neprešlo!

Jaromír JágrJaromír Jágr Zdroj: Profimedia

KLADNO - Česká hokejová legenda Jaromír Jágr sa ku koncu kariéry rozhodol vrátiť do českej extraligy, kde vo svojom klube Rytíři Kladno ešte stále podáva veľmi kvalitné výkony. Momentálne však čelí kritike obrancu Třinca Milana Douderu, ktorému sa nepozdávali nepotrestané zákroky počas ich vzájomného zápasu.

Povedal to v rozhovore pre český portál Isport.cz. Třinec v tomto súboji zvíťazil pomerom 2:0, no Koudela napriek tomu nebol spokojný. „Má svoju kvalitu. Na druhej strane, so všetkým rešpektom, čo si on v tejto lige dovolí a čo mu prechádza, by mu v žiadnej inej lige neprešlo. Aj dnes, čo sa zase dialo. To je až úsmevné,“ okomentoval situácie zo zápasu Třínca proti Kladnu.

Koudela je tak isto pôvodom z Kladna a po boku Jágra hral v minulosti aj ako jeho spoluhráč. „Ja nehovorím, že to je jeho chyba. On robí to najlepšie pre Kladno, čo môže. Nedivím sa mu. Chyba je niekde inde, ale nechcem to tu rozoberať a zachádzať do podrobností, aby z toho neboli nejaké problémy.“ Doudera priznal, že nepotrestanie jeho tvrdého zákroku nebola jeho chyba.

Viac o téme: Jaromír Jágr Rytíři Kladno Milan Koudela
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky, isport.cz

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy