VIDEO Ceco bol skvelý chlapík! Bývalý spoluhráč prezradil vtipnú príhodu s matracom

Dušan Pašek mladšíDušan Pašek mladší Zdroj: TASR - Pavol Zachar

KOŠICE - Celé Slovensko obletela v piatok šokujúca správa. Vo veku 36 rokov zomrel viceprezident a generálny riaditeľ klubu IHL iClinic Bratislava Capitals Dušan Pašek mladší.

Bol odchovancom bratislavského hokeja. V A-tíme Slovana debutoval v sezóne 2003/2004, už v nasledujúcom ročníku sa s bratislavským klubom tešil zo zisku majstrovského titulu. Od ročníka 2006/2007 bol hráčom Skalice, kde strávil tri sezóny.

Potom sa presunul do HC Košice, v zápase proti Banskej Bystrici 23. novembra 2010 zaznamenal svoj prvý hetrik v najvyššej slovenskej súťaži. Na konci sezóny sa tešil zo zisku svojho druhého extraligového titulu.

Na svojho bývalého spoluhráča si zaspomínal vtedajší, aj terajší hráč Košíc Radek Deyl. „Na Ceca mám iba pozitívne spomienky. On bol skvelý chlapík do partie,“ priznal obranca oceliarov a pridal aj vtipnú historku. „Raz bol kúpiť matrac do postele, ale nevedel ho dať do auta. Nakoniec ho dal na strechu a z okien trčali štyri ruky z každej strany, ktoré ten matrac držali. To boli strašné veci, čo predvádzal,“ prezradil s úsmevom Radek Deyl.

Viac o téme: HC Košice Radek Deyl Dušan Pašek mladší
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook Šport v RTVS
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy