Šokujúce priznanie megahviezdy NHL: V uplynulých rokoch som sa dostal na veľmi temné miesta

Kanadský hokejový brankár Carey PriceKanadský hokejový brankár Carey Price Zdroj: SITA/AP/Phelan M. Ebenhack

MONTREAL - Kanadský hokejový brankár Carey Price prezradil dôvody, prečo využil pomocný program NHL určený hráčom so psychickými problémami, závislosťami a inými ťažkosťami. Brankár Montrealu doň nastúpil na začiatku októbra.

Hráčova manželka Angela pôvodne na sociálnej sieti informovala, že príčinou sú psychické problémy. Price však v utorok uviedol, že dôvodom bolo užívanie návykových látok: "V uplynulých rokoch som sa dostal na veľmi temné miesta, nevedel som si poradiť so svojimi problémami. Minulý mesiac som sa rozhodol vstúpiť do liečebného programu v súvislosti s užívaním návykových látok. Uvedomil som si, že moje zdravie je pre mňa a moju rodinu prvoradé," uviedol Price v oficiálnom vyhlásení, ktoré zverejnili Canadiens.

Tridsaťštyriročný brankár sa po absolvovaní programu už stretol so spoluhráčmi z Montrealu, no na prvý spoločný tréning s tímom si ešte počká. Najprv ho čaká príprava v posilňovni a korčuliarske tréningy, pričom individuálne sa mu bude venovať tréner brankárov Eric Raymond. Informácie priniesol oficiálny web NHL.

Viac o téme: Carey Price Montreal Canadiens
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy