Kincl o Pirátovi a jeho obľúbenosti medzi fanúšikmi: Píšu mi to hlavne Slováci!

BRATISLAVA - Karlosa Vémolu nahradí v hlavnom zápase na Oktagon 30 Patrik Kincl (24-10), ktorý sa predstaví v tejto organizácii prvýkrát. Jeho súperom bude Samuel "Pirát" Krištofič (14-3), ktorý je dočasným šampiónom strednej váhy Oktagonu. Kincl má za sebou titulový zápas v KSW, v ktorom nestačil na Chorváta Roberta Soldiča.

V jeho ďalšom titulovom stretnutí možno aj kvôli tomu, že si po piatich výhrach pripísal prehru, bude chcieť Piráta doslova zničiť. "Ako človek sa Pirát asi neprezentuje v najlepšom svetle, ak to mám povedať slušne. Sledoval som kauzu, ktorú mali s Vémolom a nemám na to názor. No fanúšikovia ho fakt nemôžu vystáť a to mi hlavne píšu aj slovenskí fanúšikovia. Ako zápasníka ho určite rešpektujem, už len kvôli tomu "short notice" zápasu, keď vzal 5-kolovú titulovú bitku," konštatoval Kincl pre isport.cz.

"Určite nechcem aby to skončilo na body. Chcem ukázať, že som o level vyššie. Môže to dopadnúť aj tak, že vyhrám na body, ale v tom prípade by to pre mňa osobne bola prehra. Takže je pre mňa dôležité KO pred limitom," povedal český borec v spomínanom rozhovore. 

Viac o téme: Patrik Kincl Oktagon MMA Samuel "Pirát" Krištofič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy