VIDEO Černákov spoluhráč nemal nárok: Chára sa pobil už po štyroch sekundách

Zdeno Chára sa pobil s Patom Maroonom Zdeno Chára sa pobil s Patom Maroonom Zdroj: Reprofoto - YouTube/SPORTSNET

TAMPA - Hokejisti New Yorku Islanders prehrali v zámorskej NHL už tretí zápas za sebou. V noci na utorok nestačili na Tampu Bay Lightning, dvojnásobnému obhajcovi trofeje podľahli na jeho ľade 1:4. V drese domácich nenastúpil pre zranenie obranca Erik Černák, jeho krajan Zdeno Chára odohral za Islanders vyše 16 minút bez bodového zápisu.

Na konto si však pripísal až 17 trestných minút, keď sa už po štyroch sekundách pobil s Patom Maroonom a v tretej tretine dostal menší a osobný trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou, po ktorej mal ešte potýčku s Borisom Katchoukom.

Tampa Bay natiahla svoju bodovú sériu na osem zápasov a v tabuľke Východnej konferencie jej patrí 6. priečka, Islanders sú na 14. pozícii.

Viac o téme: Zdeno Chára New York Islanders Tampa Bay Lightning Pat Maroon