VIDEO Pala Alpitour na nohách: Súboj Medvedeva so Zverevom rozhodol až záverečný tajbrejk

Ruský tenista Daniil MedvedevRuský tenista Daniil Medvedev Zdroj: SITA/AP/Luca Bruno

TURÍN - Ruský tenista Daniil Medvedev zvíťazil aj vo svojom druhom zápase na Turnaji majstrov v Turíne. Obhajca titulu ako nasadená dvojka zdolal v červenej skupine trojku "pavúka" Nemca Alexandra Zvereva 6:3, 6:7 (3) a 7:6 (6).

Medvedev začal výborne, Zverev stratil hneď svoj prvý servis a 25-ročný Rus získal prvý set v pomere 6:3. Ďalšie dva sety boli vyrovnané, druhý získal v tajbrejku Zverev, ale v treťom už mal viac síl jeho súper. "Alex skvele podával, bolo to veľmi vyrovnané. Rovnako bol vyrovnaný aj tretí set, ktorý som však našťastie v tajbrejku zvládol," povedal víťaz pre Eurosport.

Turnaj majstrov v Turíne - červená skupina:
Daniil Medvedev (Rus.-2) - Alexander Zverev (Nem.-3) 6:3, 6:7 (3), 7:6 (6)

Viac o téme: Turín Turnaj majstrov Alexander Zverev Daniil Medvedev Nitto ATP Finals