Škriniarovci majú hlavu v smútku: Inter pred veľkým šlágrom prišiel o dvojicu ofenzívnych hviezd!

Zranený Lautaro Martínez na trávnikuZranený Lautaro Martínez na trávniku Zdroj: Profimedia

MILÁNO - Futbalisti majstrovského Interu Miláno sa budú musieť v najbližších dňoch zaobísť bez Lautara Martíneza a Alexisa Sáncheza. Obaja ofenzívni hráči sa zranili v zápasoch juhoamerickej kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta a zrejme zmeškajú v talianskej lige dôležitý nedeľný duel s vedúcim Neapolom.

Čilský stredopoliar Sánchez nedohral duel s Ekvádorom, v 36. minúte ho vystriedal Meneses. Čile prehralo doma 0:2 a vypadlo z postupových pozícií.

Zranený Alexis Sánchez opúšťa Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia
Martínez odohral len prvý polčas

Argentínčan Martínez pri bezgólovej remíze s Brazíliou odohral len prvý polčas a do druhého už nenastúpil. Dvadsaťštyriročný útočník patrí k dôležitým hráčom Interu, v tejto ligovej sezóne zaznamenal v 12 zápasoch päť gólov.

Obhajcom talianskeho titulu z Interu patrí v tabuľke Serie A tretie miesto. Po 12 odohraných kolách strácajú na vedúcich Neapol a AC Miláno sedem bodov.

Viac o téme: SSC Neapol Čile Inter Miláno Alexis Sánchez Argentína Lautaro Martínez