Kincla presvedčila titulová šanca, prezradil názor na Piráta: Na kávu asi nepôjdeme...

Patrik KinclPatrik Kincl Zdroj: Instagram/Patrik Kincl

BRATISLAVA - Patrik Kincl je pripravený nastúpiť do titulového zápasu v strednej váhe Oktagon MMA proti Samuelovi "Pirátovi" Krištofičovi. Dohoda medzi organizáciou a nedávnym vyzývateľom o titul v KSW sa údajne zrodila rýchlo aj napriek tomu, že to zďaleka nebolo prvé jednanie ohľadom prvého zápasu Kincla v Oktagon-e.

"S Ondrom (Novotným) sme sa streli po mojom poslednom zápase v KSW a vtedy to úprimne nevyzeralo na dohodu. Pôvodne sme sa bavili o tom, že si musím Piráta zaslúžiť v inom zápase, čo bol pre mňa nonsens. Po tom, čo sa stalo, ale prišla ponuka na titulový duel, takže som všetko čo sa stalo hodil stranou a ponuku som v krátkej dobe prijal. Pôvodne som chcel pokračovať v KSW, no titulová šanca v Oktagone je pre mňa veľmi atraktívna," ozrejmil Kincl. 

Patrika sme sa na jeho názor na to, ako sa Pirát popasoval s podmienkami Vémolu, ktorý chcel nastúpiť do domácej časti klietky, aj keď dočasným šampiónom je práve Krištofič. "Priznám sa, že som nesledoval jeho vyjadrenia do detailu. Ako športovec má Pirát určite môj rešpekt. No úprimne, nepôsobí na mňa tak, že by sme šli na kafe. No k veciam ohľadom Vémolu sa postavil vcelku v pohode." Kincl sa tiež netají tým, že by chcel zápas ukončiť pred limitom. "Nechcem to nechávať na bodových rozhodcoch, aby nikto nespochybňoval moju pozíciu, že som dostal hneď titulovú šancu. Ak vyhrám na body, tak to nebudem brať ako víťazstvo, teda bral by som to tak len vtedy, ak bude moja prevaha absolútna počas celého zápasu. No budem chcieť tento duel ukončiť," pokračoval 32-ročný rodák z Hradca Králové. 

Viac o téme: Samuel Krištofič Patrik Kincl Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy