VIDEO Srandičky v šatni AS Rím: Mladý útočník skóroval, Mourinho mu venoval darček

Manažér AS Rím José MourinhoManažér AS Rím José Mourinho Zdroj: SITA/AP/Alessandra Tarantino

RÍM - Tréner futbalistov AS Rím José Mourinho sľúbil útočníkovi Felixovi Afenovi-Gyanovi, že mu kúpi nové kopačky, keď v nedeľnom zápase talianskej ligy v Janove strelí gól. Osemnásťročný Ghančan v úlohe náhradníka skóroval dokonca dvakrát a zariadil hosťom víťazstvo 2:0. Od slávneho kouča potom prevzal vysnenú obuv za 800 eur.

Afena-Gyan prišiel na ihrisko štvrť hodiny pred koncom. Hneď po siedmich minútach otvoril skóre a v nastavení pridal poistku výstavnou strelou do horného rožku. Odchovanec AS Rím zaznamenal prvé dva súťažné góly za A-tím. Mourinho na tlačovej konferencii priznal, že Afena-Gyan mu pri gólovej oslave sľúbený darček hneď pripomenul.

Mourinho na videu v kancelárii odovzdal modré tenisky značky Balenciaga mladému útočníkovi, ktorý ich nadšene rozbalil, vyskúšal a na záver v nich predviedol oslavný tanček. V nahrávke od niekoho mimo záberu tiež zaznelo, že v krabici sú banány. Afena-Gyan ale vylúčil možnú rasistickú urážku, na ktorú upozornili diskutujúci na sociálnych sieťach.

"Od prvého dňa ma tu privítala rodinná atmosféra. Všetci so mnou žartujú ako s ostatnými členmi rodiny. Banány mi chutia a niekedy si z toho robíme srandu. Verím, že tento komentár bol len ďalší príklad," napísal Afena-Gyan na instagrame.

Viac o téme: José Mourinho AS Rím Felix Afena-Gyan
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Twitter/ESPN FC
  • Zdroj: ČTK
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy