Čis T o konflikte s Flexkingom: Sotil ma doma v Petržalke... vyprovokoval to a dostal odpoveď!

Laky Royal a Čis TLaky Royal a Čis T Zdroj: Instagram/ Čis T

BRATISLAVA - Fight Night Challenge je organizácia, ktorá prináša do sveta bojových športov na Slovensku a Česku novinku, ktorá už teraz zaujala veľké množstvo fanúšikov. Dátum 27. december bude patriť súbojom nielen profesionálnych zápasníkov, ale aj známych osobností zo sveta hudby či spoločenského života.

Hlavný zápas podujatia obstará šampión Bellatoru, víťaz zápasu storočia v Oktagone Attila Végh, ktorý vyzval do boxerského tanca Emanuela Newtona. Okrem nich sa na akcii predstaví aj Rytmus, ktorý bude boxovať proti Gáborovi Borárosovi, v súboji raperov sa proti sebe postavia aj Čis T proti Frayerovi Flexkingovi a diváci sa môžu tešiť aj na súboj Molocha s Lakym Royalom.  

Známeho a obľúbeného slovenského rapera, ktorý tento hudobný žáner v minulosti vyniesol na vrchol, Čis T-ého konktaktovali promotéri, či by do takéhoto projektu nešiel. Jeho odpoveď bola jasná. "Celý život som fanúšik bojových umení. To neznamená, že som vrcholový športovec, voľakedy som chodil na karate a pretekal v kumite. Povedal som si, že je to dobrá výzva, keďže ja a môj súper musíme natrénovať niečo, čo sme v živote nerobili. Všetko je to ďaleko od minulosti a musíme sa pripraviť od nuly. Sme dvaja ľudia, ktorí sa musia ukázať v zmysle kto ako natrénoval," konštatoval umelec. 

"Ide o box, nejsme profíci, mám skúsenosti skôr teoretického typu a voľakedy som chodil trénovať. Vonku sa toho veľa neudialo, keď už sa dialo, tak som sa to snažil vyrozprávať, boj bol poslednou voľbou. Niekedy teda muselo dôjst aj k tomu, no nebol som nikdy agresor, vždy som sa bránil. Idem si svoje hodnoty, som skôr taký tichý chalanko." 

"Trénujem v TFC Centrum u Omara a pracujem na sebe s kamarátom a zároveň šikovným bojovníkom Zsoltom Osaďanom. Oslovil som ho lebo si si ho vážim ako boxera a bolo by pre mňa cťou keby ma trénoval. Našťastie mal na mňa čas a srdiečko a teraz ma týra. Chodím tiež trénovať s Bitmanom. Sú to dvaja mučitelia. Musíš byť psychopat aby si to ustál," pokračoval Čis T. 

Fanúšikov bojových športov vcelku zaujal aj konflikt medzi ním a Frayerom Flexkingom na tlačovke v bratislavskom UFO. "Sotil ma doma v Petržalke, bez predošlých konfliktov, hovoril, aby sme si to rozdali priamo na mieste. Tak som mu chcel dať ľahký check ako výstrahu a evidentne sa mu to páčilo. Nebolo to nič naprogramované, keby ho nedržal Valábik, tak by v tú sekundu na mieste vznikla pekná mela. Veľa ľudí sa smialo, že to bolo nahrané, no v skutočnosti to bola priama reakcia na moment v prostredí. Vyprovokoval to a dostal odpoveď."

Pre človeka, ktorý svoj život zasvätil hudbe je rozhodne príprava na boxerský súboj niečo nové. Zaujímalo nás, ako Čis T vníma predzápasové prípravy a ako mu chutia. "Potreboval som najmä všetko dostať sa do nejakého módu, hlavne som si musel upraviť jedálniček. Tréning je teraz mojou hlavnou prioritou. Aktuálne mi to zachutilo natoľko, že môžem povedať, že to milujem," konštatoval interpret. 

"Nemám žiadny strach, nervy ani taktiku. Chcem zaj*bať tvrdý športový výkon, bez žiadnych okolitých vecí. Keď sa dožijem dňa zápasu, tak to bude ako to bude. Nemám žiadne sny ani predstavy v zmysle kto koho vypne. Trénuješ, príde ten deň a v ňom sa ukáže kto bude lepší. Jeden bude slávený, z druhého si budú robiť kamaráti p*ču," dokončil s úsmevom. 

Sledujte zápasy online cez https://fight-live.tv/, kde nájdete aj online vstupenky, ktoré zabezpečuje Predpredaj.sk. Prenos sa uskutoční 27.12.2021.

Viac o téme: Fight Night Challenge Frayer Flexking Čis T
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy