VIDEO Nie jeden, ale dva famózne góly: Patrik Hrošovský si vychutnal reprezentanta Belgicka!

Patrik Hrošovský a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiPatrik Hrošovský a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: Profimedia

BRUSEL – V sobotňajšom stretnutí 16. kola belgickej futbalovej ligy prehral KRC Genk s FC Bruggy 2:3. O oba góly domácich sa postaral slovenský stredopoliar Patrik Hrošovský.

Najprv v 49. minúte vyrovnal po rohovom kope spoluhráča parádnym ďalekonosným zásahom z hranice šestnástky na 1:1.

V 72. minúte dostal Hrošovský Genk proti účastníkovi skupinovej fázy Ligy majstrov dokonca do vedenia, keď trafil z ešte väčšej vzdialenosti a prekonal belgického reprezentanta Simona Mignoleta opäť utešenou ďalekonosnou a mimoriadne presnou strelou.

Od 42. minúty o jedného hráča oslabení hostia však stihli otočiť duel po presných zásahoch Noa Langa a Federica Riccu.

KRC Genk – FC Bruggy 2:3