VIDEO Nevídaná kuriozita z Nórska: Rozzúrený brankár filmovaním zariadil vylúčenie spoluhráča!

Patrik GunnarssonPatrik Gunnarsson Zdroj: Profimedia

OSLO - Brankár Patrik Gunnarsson z Vikingu Stavanger spôsobil nafilmovaným pádom v závere stretnutia nórskej futbalovej ligy proti Kristiansundu vylúčenie spoluhráča.

Po potýčke s gólmanom rozhodca udelil obrancovi Vikingu Davidovi Brekalovi červenú kartu, jeho tím ale aj tak v nedeľu po obrate zvíťazil 3:2. Ku kurióznej scéne došlo v nadstavenom čase, keď Gunnarsson vynadal Brekalovi po riskantnej prihrávke. Slovinský stopér si to nenechal páčiť a dvakrát gólmana strčil do hrude. Po druhom strčení sa Gunnarsson zrútil na trávnik v predstieranej agónii a rozhodca jeho spoluhráča vylúčil.

Pre klub to nebolo nič pekné

Po zápase Gunnarsson denníku Verdens Gang povedal, že Brekalovi nadával za to, že neodohral loptu do bezpečia. "Pohádať sa so spoluhráčom k tomu patrí. Ale nemali by sme sa k sebe správať násilne," vysvetľoval svoju skratovú reakciu.

"Pre nás ako klub to nebolo nič pekné," pripustil tréner Stavangeru Bjarte Lunde Aarsheim. Obaja hriešnici si krátko po zápase podali ruky a ospravedlnili sa spoluhráčom za to, že ohrozili cestu tímu za tromi bodmi.

Viac o téme: Nórsko Viking Stavanger Patrik Gunnarsson David Brekalo Kristiansund
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Eurosport
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy