Na štart sa postavili aj slovenskí biatlonisti: Online zo šprintu mužov v Östersunde

Slovenský biatlonista Michal Šima v šprinte mužov na 10km vo švédskom ÖstersundeSlovenský biatlonista Michal Šima v šprinte mužov na 10km vo švédskom Östersunde Zdroj: TASR/Anders Wiklund/TT via AP

ÖSTERSUND - ŠŠvédsky biatlonista Sebastian Samuelsson zvíťazil aj v druhom šprinte nového ročníka Svetového pohára. Rovnako ako v nedeľu aj vo štvrtok bol v domácom Östersunde najrýchlejší a s jednou chybou mal v cieli náskok pred druhým Francúzom Emilienom Jacquelinom 18 sekúnd. Tretí skončil jeho krajan Quentin Fillon Maillet (+21,5 s). Z trojice Slovákov skončil najlepšie Tomáš Sklenárik, ktorý obsadil s jednou chybou 82. miesto.

Viac o pretekoch nájdete v tomto článku.

Viac o téme: ÖSTERSUND Michal Šima Matej Baloga Tomáš Sklenárik