Svetoznámy borec UFC komentoval Oktagon 29! Aj v tomto smere je organizácia jedinečná

David Kozma obhájil titulový opasok vo welterovej hmotnosti (do 77 kg)David Kozma obhájil titulový opasok vo welterovej hmotnosti (do 77 kg) Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Kelvin Gastelum je známym borcom UFC, ktorý bojoval v najslávnejšej organizácii sveta s pojmami MMA akými sú Israel Adesanya, Michael Bisping, Robert Whittaker či Darren Till. Tento výnimočný zápasník sa nedávno predstavil v úlohe komentátora na poslednej akcii Oktagon MMA s poradovým číslom 29.

Promotér Ondrej Novotný dokonca prezradil, že Kelvin mal sám záujem prísť komentovať galavečer do Brna, čo spolumajiteľov organizácie milo prekvapilo. Gastelum navyše po odkomentovaní jedenástich zápasov nešetril chválou na konto zápasníkov a samotnej organizácie. "Mal som úžasnú možnosť byť komentátorom pre skvelú európsku organizáciu Oktagon MMA. Z toho čo som videl som doslova unesený. Úroveň manažmentu, produkcie, personálu a hlavne kvalita jednotlivých zápasov bola na veľmi vysokej úrovni. Európske MMA urobilo v posledných rokoch obrovské pokroky a ja som sa o tom mohol presvedčiť z prvej ruky počas posledného víkendu. Táto organizácia bude jedného dňa najlepšia zo všetkých," znelo na sociálnej sieti tridsaťročného rodáka z Arizony. 

Je možné, že organizácia čoskoro pripraví ďalšie príjemné prekvapenie pre fanúšikov aj z pohľadu komentátorov v anglickom jazyku. Smerom k zahraničnému trhu tak nepochybne spravil Oktagon podarený krok, ktorý musel zaujať ďalších fanúšikov. 

Viac o téme: Oktagon MMA Kelvin Gastelum
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy