VIDEO Škriniar v šlágri nezabránil prehre Interu v Madride, Šachtar si podelil body s Tiraspoľom

Luka Jovič a Milan ŠkriniarLuka Jovič a Milan Škriniar Zdroj: SITA/AP/Bernat Armangue

MADRID - Víťazom D-skupiny sa stal Real Madrid, ktorý na Santiago Bernabeu zdolal milánsky Inter s Milanom Škriniarom 2:0.

V Madride Real dostal do vedenia Toni Kroos strelou spoza šestnástky v 17. minúte. Inter sa snažil, ale zakončenie Ivana Perišiča nebolo presné. V závere prvého polčasu trafil domáci Rodrygo tyč, vzápätí opäť vystrelil len do bočnej siete.

V druhom polčase dostal červenú kartu Nicolo Barella, potvrdil ju VAR. V 78. minúte definitívne rozhodol o domácej výhre Marco Asensio výstavnou strelou spoza šestnástky. Škriniar odohral celý zápas a mal šancu znížiť, no v 85. minúte hlavičkoval len do brankára. Chorvátsky stredopoliar Luka Modrič z Realu si v LM zapísal jubilený 100. štart a stal sa 43. hráčom, ktorému sa to v tejto súťaži podarilo.

Toni Kroos a jeho Galéria fotiek (7) Zdroj: SITA/AP/Bernat Armangue

V druhom zápase skupiny remizoval Šachtar Doneck v Kyjeve so Šeriffom Tiraspoľ 1:1.