VIDEO Škandál a totálna fraška pred zrakmi fanúšikov: Zapredanci! Koľko vám dali, vy ku*vy?

Diváci v Kolumbii boli svedkami totálnej fraškyDiváci v Kolumbii boli svedkami totálnej frašky Zdroj: Reprofoto Youtube

BOGOTÁ - Kolumbijská asociácia profesionálnych futbalistov vyzvala vedenie najvyššej súťaže, aby preverilo zápas druhej ligy, ktorý rozhodol o postupe Uniónu Magdalena. Výhru 2:1 nad Llanerosom podľa nej sprevádzali podozrivé okolnosti.

Llaneros viedol až do piatej minúty nastavenia, kedy hosťujúci Unión dvoma gólmi skóre otočili. Podľa televíznych záznamov to však vyzerá, že domáci hráči sa ani pri jednom inkasovanom góle príliš nesnažili a nechali súpera skórovať. 

Právom boli nahnevaní aj domáci priaznivci, ktorí na svojich hráčov pri odchode do šatne pokrikovali: "Zapredanci. Koľko vám dali vy ku*vy?..."

Hanba kolumbijského futbalu

"Vzhľadom na pochybnosti, ktoré výsledok vyvolal, žiadame disciplinárnu komisiu, aby okamžite začala podrobné vyšetrovanie," uviedla hráčska organizácia ACOLFUTPRO na twitteri. Výsledok spochybnil aj kolumbijský obranca Juventusu Turín Juan Cuadrado a jeho spoluhráč z reprezentácie Matheus Uribe. Záložník Porta zápas označil za hanbu kolumbijského futbalu.

Tréner si na tlačovke poplakal

Unión si vďaka víťazstvu zaistil postup na úkor Fortalezy, ktorá doma prehrala 1:2 s Bogotou. Tréner Fortalezy Nelson Flórez na tlačovej konferencii uznal, že jeho tím pre postup neurobil maximum, ale neúspech na konferencii oplakal. "Nehanbím sa za to, pretože sa cítim okradnutý," vyhlásil.

Viac o téme: Kolumbia Unión Magdalena Llaneros
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube, Twitter
  • Zdroj: ČTK, Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy