Kincl reagoval na posunutie zápasu s Pirátom: Jemu to bude hrať viac do karát...

Pirát vs KinclPirát vs Kincl Zdroj: Instagram/Patrik Kincl

BRATISLAVA - Očakávaný súboj o titul v strednej váhe Oktagonu sa podľa posledných informácii posúva na koniec februára, kedy je naplánovaný Oktagon 31 v O2 Aréne v Prahe. K celej situácii sa vyjadril aj Patrik Kincl vo vysielaní na instagrame.

"Rozhodne je to nepríjemná situácia, že sa ten zápas posunul. Chcel som sa predstaviť v čo najlepšej forme. Úprimne, že sa také niečo môže stať som tušil. Tým ako sa situácia zhoršuje, sa to dalo čakať. Je to viac času na prípravu pre oboch a myslím, že to bude o niečo viac sedieť do karát Pirátovi, ktorý sa bude môcť lepšie pripraviť na môj štýl. Pre vás to znamená len jedno a to o dosť atraktívnejší zápas," konštatoval Kincl, ktorý aktuálne bojuje s chorobou a stafylokokom. 

"Akonáhle som vypol z toho zápasového módu, tak sa to zosypalo. Hlava urobí svoje. Stalo sa mi niečo podobné aj po zápase so Soldičom. Ako som sa dozvedel, že zápas sa presúva, tak do dvoch-troch dní som zaľahol do postele. Idem do toho zápasu samozrejme vyhrať. Piráta vnímam ako nebezpečného súpera, je to niekto, s kým si nemôžem dovoliť prehrať, tak k tomu pristupujem aj v príprave. Chcem sa predstaviť domácim fanúšikom v čo najlepšej forme," pokračoval Kincl. 

 

Viac o téme: Oktagon Patrik Kincl Samuel Pirát Krištofič
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy