Yem podpísal nový dvojročný kontrakt s AS Trenčín: Odovzdám zo seba to najlepšie

Reuben Yem (vpravo) v zápase proti Slovanu BratislavaReuben Yem (vpravo) v zápase proti Slovanu Bratislava Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

TRENČÍN - Slovenský futbalový fortunaligista AS Trenčín podpísal novú dvojročnú zmluvu s Reubenom Yemom. Dvadsaťštyriročný nigérijský pravý obranca sa klubu zaviazal do konca roka 2023.

"Ďakujem klubu za dôveru. Verím, že mi to pomôže v ďalšom raste. Chcem pomôcť tímu posunúť sa na priečky, po ktorých túžime. V Trenčíne sa cítim dobre. Strávil som tu už veľa času. Všetci sú veľmi priateľskí," povedal Yem pre oficiálny klubový web.

Yem odohral v drese AS doposiaľ 56 ligových zápasov a zaznamenal jeden gól. Osem zápasov pridal v pohárovej Európe v ročníku 2018/2019. Následne odišiel do belgického KAA Gent, odkiaľ sa vrátil po roku bez jediného ligového štartu.

"V Belgicku som zažil komplikované obdobie. Dúfam, že návrat do Trenčína mi pomôže krok za krokom naspäť k forme spred môjho odchodu. Odovzdám zo seba to najlepšie. Ešte raz ďakujem klubu sa šancu a Bohu za ďalšiu príležitosť v mojom živote robiť, čo mám rád," dodal.

Viac o téme: AS Trenčín Reuben Yem
  • Autor: © Zoznam
  • Facebook/AS Trenčín
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy