Dana White šťavnato odpovedal Jakeovi Paulovi: Padali tvrdé slová ohľadom kokaínu a steroidov

Prezident UFC Dana WhitePrezident UFC Dana White Zdroj: SITA/AP Photo/Julio Cortez, File

BRATISLAVA - Jake Paul je youtuber, ktorý zaujal svet bojových športov boxerskými zápasmi, v ktorých má aktuálne na konte skalp aj proti bývalým hviezdam UFC, akými sú Ben Askren či Tyron Woodley, ktorého dokonca porazil dvakrát za sebou. Aktuálne je v hre jeho ďalší duel, keďže verejne vyzval Jorgeho Masvidala, ktorý je ale stále pod zmluvou najslávnejšej bojovej organizácie sveta.

Aj preto je prirodzené, že sa o tomto zápase zhovárajú na sociálnych sieťach na diaľku Paul s Dana Whiteom. Jake dokonca navrhol prezidentovi UFC, že ak splní jeho podmienky, tak by sa predstavil proti Masvidalovi priamo v UFC. White by mal podľa youtubera popracovať na bodoch ohľadom zdravotnej starostlivosti a platov pre bojovníkov, to je jedna z jeho podmienok, po splnení ktorých by sa predstavil v UFC bez problému. Lodivod MMA organizácie okamžite zareagoval. "Verejne si ma obvinil, že užívam kokaín. Nie je to pravda, takže ma kľudne môžu testovať ďaľších desať rokov. Ja si myslím, že to ty si podvodník a užívaš steroidy. Takže som od teba žiadal, aby si sa testoval v nasledujúcich dvoch rokoch. A ty prídeš s takouto požiadavkou, čo značí aký si sprostý. Ak ste sledovali jeden z jeho zápasov a videli ste staredown. Tak ten s veľkým nosom čo stál medzi zápasníkmi bol jeho manažér. Už pre mňa nepracuje a myslím si o ňom, že je to srab. Ak si myslíte, že my to robíme zle, prečo si nezaložíte vlastný biznis? Máš čarodejníka s veľkým nosom, tak nech ti s tým pomôže. Na čo sa zameriate je už vaša vec." konštatoval Dana White. 

"Oslovili ste Jorgeho, pretože je to superstar aj v zmysle PPV. Nate Diaz, Conor McGregor, Mike Tyson, to všetko sú superstar. Ty nie, nemôžeš si dovoliť tak predávať ako oni. Takže si rob čo chceš. Som pripravený sa do toho pustiť kamarát, neužívam kokaín a ty steroidy? Poďme do výzvy, čo ty na to Jake?" dokončil White. 

Viac o téme: Dana White Jake Paul
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy