VIDEO Procházka s ďalším ocenením od UFC: KO roka si s nami vychutnajte ešte raz!

Jiří ProcházkaJiří Procházka Zdroj: Instagram/Jiří Procházka

BRATISLAVA - Jiří Procházka sa dočkal významného ocenenia od UFC, ktorá vyhlasovala najlepšie KO roka. Aj napriek tomu, že na mnohých zahraničných športových stránkach sa práve jeho vydarený lakeť, ktorým ukončil Dominicka Reyesa stal knokautovou jednotkou, na oficiálnej stránke americkej organizácie napokon získal druhé miesto.

Písal sa prvý máj a český bojovník nastúpil do svojho druhého duelu v UFC. Počas druhého kola ukončil dvojnásobného titulového vyzývateľa efektným spôsobom, ktorý zaujal celý svet. Každému tak bolo jasné, že sa Jiří nenachádza ďaleko od titulovej šance. Tá mohla prísť o pár mesiacov neskôr, keď bol náhradníkom v titulovom duely Blachowicz vs Teixeira, v ktorom napokon zvíťazil Brazilec. 

Prvenstvo v tejto kategórii napokon získala presná rana od Kamaru Usmana, ktorá zasiahla v odvete Jorgeho Masvidala. Šampión welteru ranou tesne po prvej minúte druhého kola Masvidala poslal k zemi a získal si rešpekt a uznanie od fanúšikov, zápasníkov a organizácie. Jorge bol totiž známy aj tým, že v súbojoch znesie veľké množstvo úderov, tentoraz si ale pripísal borec z Miami svoju druhú prehru v kariére spôsobom KO. 

 

Viac o téme: UFC Jorge Masvidal Jiří Procházka Kamaru Usman Dominick Reyes
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • VIDEO: Twitter/Dana White
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy