VIDEO Ďalšia tvrdá rana pre Vémolu: Zistil som, že moja žena má pomer s iným frajerom!

Karlos VémolaKarlos Vémola Zdroj: TASR/Jakub Kotian

BRATISLAVA - Karlos Vémola rieši mimoriadne nepríjemný moment v osobnom živote. Jeho partnerka Lela Ceterová ho údajne mala podvádzať s jeho kamarátom.

Vémola sa k situácii vyjadril na svojom oficiálnom profile na Instagrame. "Zistil som, že moja žená má pomer s iným frajerom. To, že má Lela pomer len šesť týždňou po pôrode s iným frajerom je nechutné samo o sebe. O to horšie je, že ho mala s mojim dobrým kamarátom. Všade chce dávať, že som neverník a že ju bijem. No pravda je taká, že dve facky dostal len on. Zachoval sa ako prasa nielen ku mne, ale aj voči jeho žene, ktorá nedávno porodila. Prišlo mi divné, že Lela má náhrdelníky z diamantov, povedala mi, že ich má, pretože si zarába na Instagrame. No zistil som, že ich má od pána Kaisera," konštatoval známy MMA zápasník. 

"Lelu stále milujem, svoje deti milujem. Ak budete čítať ako som jej mal ubližovať, tak na to reagovať nebudem. Nikoho som nemlátil, dve facky som dal pánovi Kaiserovi, za čo sa ospravedlňujem, myslím, že by ho mala zfackovať jeho žena. Toto je oficiálny koniec mňa a Lely Ceterovej, je mi najviac ľúto, že svoje deti uvidím menej," dodal zronený zápasník vo videu, ktoré neskôr na sociálnej sieti vymazal.

Viac o téme: Karlos Vémola
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy