Vémolova Lela po tvrdom rozchode: Zbil si ma, keď som mala v náručí malého Rockyho!

Karlos Vémola a Lela CeterováKarlos Vémola a Lela Ceterová Zdroj: Profimedia.sk

PRAHA - Český MMA bojovník a bývalý šampión Oktagonu strednej váhy Karlos Vémola sa rozišiel so svojou manželkou a matkou jeho 2 detí. Ňou je slovenská playmate modelka Lela Ceterová, ktorá Vémolu údajne podvádzala. Po prevalení celého incidentu na verejnosti sa Ceterová vyjadrila na Instagrame, kde obvinila českého Terminátora z domáceho násilia.

Slovenská modelka verejne pridala komentár cez účet svojej kamarátky, ktorá ju u seba prichýlila. "Teraz musím písať z mobilu Kamilky, ktorá ma prichýlila u seba doma aj s dvoma malými deťmi. Po tom, čo si ma zbil, keď som mala v náručí malého Rockyho. Mám z teba strach. Ešte si mi zobral aj môj mobil... Neviem sa nikomu dovolať a ani ísť na svoj Instagram. S nikým som nič nemala... Si chorý žiarlivý človek. Len ma vydieraš, pretože sa ti to hodí. Zbil si ma s dieťaťom v náručí. V živote už s tebou nebudem. Ty, čo sa ku*víš nonstop, raz Poľka, potom Češka, neskôr zase ku*vy zo stripklubu,“ Ceterová napísala prostredníctvom sociálnych sietí, ku ktorým podľa jej slov už nemá prístup.

Toto vyjadrenie prinútilo Karlosa Vémolu k reakcii, v ktorej vyvracia akúkoľvek formu domáceho násilia. "Ja som ju nenapadol. Vedel som to celý deň a bol som ticho. Potom ale včera začali na weboch vyskakovať správy, že Vémola je neverný a podobne. Najlepšia obrana je jednoducho útok. Lela sa jednoducho bála, že to budem riešiť a začala rozbiehať story, že som neverný ja. Preto som to zverejnil, pretože to chceli otočiť proti mne. Dal som facku iba jemu, za to, čo urobil. A oni začali útočiť na mňa. Keď som sa s ňou o tom bavil, bola pri tom aj upratovačka. Nič som Lele neurobil. Som s ňou päť rokov, nikdy som sa jej ani nedotkol. A vôbec neviem, prečo niečo také šíri. Má zlosť. Celá jej rodina má teraz zlosť. Jej mama mi volá, že som z nej urobil ku*vu. Nech to video stiahnem, že som si to vymyslel. Útočia na mňa, ako môžu... Ona tvrdí, že s ním nespala. Dobre, mne je to jedno, len hovorím, že je zle, že za mojím chrbtom chodí s mojím kamarátom po večeroch. Ona má šesťtýždňové dieťa, a každý deň v týždni je niekoľko hodín preč,” povedal Vémola pre server iSport.cz.

Účastník zápasu storočia zároveň pripustil, že opätovnému návratu k Ceterovej je stále otvorený: "Je tu s deťmi vítaná. Môže sem prísť aj s maminkou, môžu byť tu.“ Vémola so slovenskou modelkou už majú jeden vážny rozchod za sebou. Tesne pred ich svadbou došlo ku konfliktu, ktorý bol takisto založený na nevere. Česko-slovenský pár sa dal dokopy vlani tesne pred Vianocami v roku 2020 a pár dní nato získal Karlos Vémola titul šampióna Oktagonu po výhre s Alexom Lohorém na body.

Viac o téme: Karlos Vémola Lela Ceterová
  • Autor: © Zoznam/Martin Solčan
  • Zdroj: športky, isport.cz

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy