Šampión UFC sa na sociálnej sieti prestal ovládať: Zadrhnite sa!

Ali Abdelaziz a Kamaru UsmanAli Abdelaziz a Kamaru Usman Zdroj: Instagram/Ali Abdelaziz

BRATISLAVA - Kamaru Usman (20-1) je aktuálny a neohrozený šampión welterovej váhy UFC, ktorý v roku 2021 obhájil svoj opasok v jednom roku hneď trikrát. V novom roku prekvapil mnohých svojim tvrdým vyjadrením na sociálnych sieťach.

V roku 2021 si postupne poradil s Gilbertom Burnsom, Jorgem Masvidalom a Colbym Covingtonom. Jeden z najsledovanejších borcov planéty si ako každá známa osobnosť okrem vychutnávania pozornosti od fanúšikov často prečíta aj nepríjemné komentáre. Práve hejterom venoval až príliš veľa pozornosti v príspevku, ktorý sa objavil na jeho profile na sociálnej sieti. "Keď sledujete môj život, tak sa zadrhnite. Začal sa rok 2022 a váš život sa stále sústredí na iných. Baví ma sledovať môj život a nie ten váš. Milujem svojich fanúiškov a aj takých (hejterov), pretože si naozaj želáte, aby ste boli na mojom mieste," konštatoval Usman podľa lowkickmma.com. 

"Dovoľte mi to celé preformulovať na hejterov. Viete, ktorí to ste, ten konkrétny jeden z vás, alebo možno dvaja, ktorí neustále sledujete môj príbeh, aby ste mali čo nenávidieť. Zadrhnite sa. Pre ostatných skutočných fanúšikov, ktorých milujem a ktorých si vážim, milujem vás a vždy budem," dokončil na sociálnej sieti podľa spomínaného portálu šampión UFC. Svet sociálnych sietí je plný nenávisti a ľudí, ktorí majú potrebu vyjadriť svoj názor prostredníctvom komentárov na konte osobnosti, ktorej sa ich názor týka. Aj samotný Usman potvrdzuje, že nie každému je úplne jedno, keď sa niečo podobné píše a to dokonca ak to aj napíše osoba, s ktorou by možno nikdy nemal potrebu sa stretnúť prípadne len porozprávať. 

Viac o téme: UFC Kamaru Usman
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy