Dostane prekvapenie Oktagonu ihneď titulovú šancu? Novotný je rozhodnutý

Paradeiser vs Keita na oficiálnom plagáte Oktagon MMAParadeiser vs Keita na oficiálnom plagáte Oktagon MMA Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Ondřej Novotný v najnovšom MMA Letem světem prezradil, že by nás čoskoro mohol čakať atraktívny a vcelku neočakávaný duel o titul šampióna. V ňom by sa mal predviesť borec, ktorý nedávno ohúril fanúšikov Oktagonu. Je ním Losene Keita, ktorý si očividne získal náklonnosť nielen fanúšikov, ale i samotnej organizácie za dve minúty a 55 sekúnd, ktoré strávil v klietke Oktagonu.

Po jeho dominantnom víťazstve nad Karolom Ryšavým na Oktagon 29, sa promotér a spolumajiteľ Oktagonu k tejto téme dostal vo svojom pravidelnom vlogu. "Ešte to nie je dohodnuté, no 26.2. nás čaká duel Keita - Paradeiser. Keď som na to tak pozeral, bude to 12 mesiacov počas ktorých, Buchinger neobhajoval titul v ľahkej váhe. Pôvodne ho samozrejme mal obhajovať, ale zranil sa. Takže to navrhnem Paľovi, nikto to ešte nevie, hovorím to ako veľkú novinku. Chalanom navrhnem, aby to bol zápas o dočasný titul ak bude Paľo súhlasiť. Rony (Paradeiser) má za sebou skvelý rok, je extrémne aktívny a atraktívny. Keita si ten zápas určite zaslúži, po tom čo predviedol s Ryšavým," konštatoval Ondřej Novotný. 

Na samotnom turnaji nebude chýbať v hlavnom zápase večera očakávaný súboj o titul v strednej váhe medzi Samuelom "Pirátom" Krištofičom a Patrikom Kinclom. Ten sa už raz presunul a obaja sa určite na svoj stret v O2 aréne, ktorý sa uskutoční na konci februára mimoriadne tešia. 

Viac o téme: Ondřej Novotný Oktagon MMA Rony Paradeiser Losene Keita
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy