V Oktagone sa vyostruje situácia medzi mladíkmi: Do konfliktu sa zapojil aj tréner Spartakusu!

Jakub TichotaJakub Tichota Zdroj: Oktagon

BRATISLAVA - Jakub Tichota (4-0) je považovaný, za jedného z najtalentovanejších zápasníkov MMA. Po jeho poslednom zápase na Oktagon 30, v ktorom porazil Dawida Karetu na body a bezprostredne po úspešnom duely vyzval do súboja aktuálneho dvojnásobného šampióna Oktagonu Ivana Buchingera a rovnako jeho tímového kolegu zo Spartakus Fight Gym Romana Paulusa.

Toho označil za "kuchára z Lidla", ktorého dokáže bez problému poraziť. Aktuálne sa Paulusovi v jednom zo svojich príspevkov na Instagrame vysmial, za to, že ho najprv Slovák spomenul ako potencionálneho súpera a následne ponuku na zápas s ním mal odmietnuť. "Už v pozápasovom rozhovore som povedal, že prijímam výzvu od Paulusa. Dopočul som sa však, že so mnou do zápasu ísť nechce. Je smutné si vypýtať zápas a potom to odmietnuť," napísal Tichota. 

Odpovede sa Jakub dočkal takmer okamžite. "Tak sa k tomu trošku vyjadrím. Po mojom zápase v decembri sme sa s týmom dohodli, že sa budeme sústrediť na Oktagon Prime v marci. Pôvodným súperom mal byť Kareta. No jeho tím sa vyjadril, že po poslednom dueli ešte nechce zápasiť. Zháňal sa tak zahraničný súper. Potom sa Kubo ozval a hovoril, že chce zápasiť v apríli. Prime je ale naplánovaný na marec, takže sa stále hľadal zahraničný súper. Potom povedal, že už môže zápasiť skorej, hovorí, že sa bojím. Okej, je to jeho názor, len sa to trošku oddiali," konštatoval vo svojom príbehu na Instagrame Paulus.

Do konfliktu sa zapojil aj jeden z hlavných trénerov a bývalý zápasník Ján Hudák. "U nás nerozhodujú zápasníci s kým pôjdu pane Tichoto. A mám ťa celkom rád, tak tej prehry ťa chcem ešte na chvíľu ušetriť," konštatoval bývalý vojak vo svojom insta-stories. 

Hudákov príspevok Galéria fotiek (2) Zdroj: Instagram/Roman Paulus

 

Viac o téme: Roman Paulus Jakub Tichota Ján Hudák
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy